Fitto Pure Life

Bizim bir hikâyemiz var! On yıllık eğitim ve iş hayatı tecrübesiyle beslenen bu hikayenin çıkış noktası KEŞFETMEK…. Bütün sorunlar gibi beslenme sorununuzun da kaynağını bilmeden kalıcı bir çözüm getirmek mümkün değil ve kaynağını bulmak istediğinizde yapılması gereken kendini dinlemek, tanımak yani KENDİNİ KEŞFETMEK… Bu nedenle kurumsal olarak benimsediğimiz çıkış noktamızın , bizi beslenme danışmanlığı ve yaşam koçluğu hizmetlerinde farklı kılan en önemli ayrıntı olduğunu düşünüyoruz.

Hem psikolojik hem de fiziksel olarak vücudu formda tutmak için gerekli olan en iyi enstrümanın ‘’Kişiye Özgü Sağlıklı Beslenme’’ olduğu kanaatindeyiz. Bu sebeple beslenme danışmanlığında en önemli amacımız, etik ve bilimsel ilkelerden ödün vermeden, 7’den – 70’e herkesin yaralanabileceği, kişinin sağlık durumuna ve yaşam tarzı değişikliklerine uygun rehberlik etmek diyebiliriz.

Günlük yaşantımızda var olan sıkıntılar, stres , hayat zorlukları ve hayatın yoğun temposu derken beslenme konusunda da ipin ucunu bazen kaçıyoruz. Sağlıklı beslenmemenin, bunamadan tutunda günlük enerjimize, hastalıklara yakalanma riskine ve iyi ruh haline kadar etkilemediği yer yok. Aynanın karşısında kendini beğenmemenin verdiği mutsuzluk hissi ve peşi sıra gelen sağlık problemleri sizi zincirleme gelişen sorunların içine hapsedebilir. Bu zinciri kırabilmek için de desteğe ihtiyacınız olabilir.

Sağlık durumuna ve yaşam tarzına uygun beslenme önerileri, motivasyon artırmaya yönelik yaşam koçluğu, kurumsal beslenme ve fit beslenme gruplarımız, özel fizyolojik durumlara uygun (çocukluk, ergenlik, hamilelik, emziklilik, menopoz, andropoz, ileri yaş beslenmesi) beslenme hizmetlerimizin yanında online diyet sistemi ile yoğunluktan dolayı vakit kısıtlaması yaşayanlara ve Ankara dışında yaşayan danışanlarımıza da hizmet verebiliyoruz.

Kuruculuğunu Uzman Dyt. Nebahat Keskin’in yaptığı Fitto Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezi’nin misyonu ,ihtiyacınız doğrultusunda verilen uzman desteğiyle kişilerin veya grupların beslenmelerini düzenleyerek iyilik hallerini kalıcı olarak arttırmak ve topluma pozitif katkı sağlayabilmektir.

Sağlıklı beslenme ve diyet değil , yaşam tarzı diyorsan ilk adım için , kelebek etkin olmaya varız. Bu hikayenin mutlu sonlarından biri de sen ol istiyoruz.